Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 1 kwietnia 2021

Biała perła Jutro Impreza Pasta wybielająca i żel wybielający

 


Biała perła Jutro Impreza Pasta wybielająca 30 ml + żel wybielający 8 ml

Kuracja zestawem do wybielania zębów "Jutro Impreza" jest oparta na formule aktywnych składników. Nałożenie żelu z pędzelka powoduje wybielenie zębów poprzez usunięcie zanieczyszczeń zawartych w i na szkliwie. Żel po nałożeniu powinien pozostać na zębach około 3 minut. Po zastosowaniu żelu nie należy jeść i pić przez 30 minut.

W celu uzyskania szybkiego, widocznego efektu należy stosować produkt od 2-3 razy dziennie przez 2 do 4 dni. Pędzelek można również używać jako codzienną pielęgnację bieli zębów stosując 1 raz dziennie.

Główne składniki:

  • Pasta wybielająca: woda, sorbitol, gliceryna, mentol, fluor.
  • Żel wybielający: sorbitol, woda.


Najpierw myjemy zęby pastą wybielającą, a następnie zakładamy nakładkę i pędzelkiem aplikujemy żel na zęby. Plusem tego zestawu jest łatwość użycia i krótki czas oczekiwania po nałożeniu żelu. 

Co istotne - produkty nie podrażniły moich delikatnych dziąseł. 

Stosowałam tę kurację nieco dłużej niż 4 dni, ponieważ nie była tak intensywna. Nakładałam żel 1 x dziennie przez 14 dni, bo taki jest maksymalny okres używania żelu. Może przez to efekty nie są tak spektakularne, ale bardzo trudno było mi znaleźć czas na 3 sesje dziennie z tym pięknym otwieraczem do ust ;)

Po 2 tygodniach mogę stwierdzić, że zęby są jaśniejsze o jeden ton. Nie jest to wielka odmiana, jednak mimo wszystko zauważalne jest działanie Zestawu Biała Perła "Jutro impreza". Producent każde odczekać pół roku przed kolejnym użyciem tego zestawu, ale niewykluczone, że wrócę do niego.


A może Wy polecacie jakieś sprawdzone środki do wybielania zębów?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza