Łączna liczba wyświetleń

środa, 9 września 2020

Skoncentrowane krople samoopalające do twarzy i ciała do każdego rodzaju karnacji Dax Sun

 


Skoncentrowane krople samoopalające do twarzy i ciała do każdego rodzaju karnacji Dax Sun


Opis producenta:
Skoncentrowane krople samoopalające do twarzy i ciała. Innowacyjna skoncentrowana formuła, naturalna opalenizna, 100% naturalny składnik brązujący, każdy rodzaj karnacji.

Innowacyjna, unikalna formuła samoopalacza zamknięta w skoncentrowanych kroplach, gwarantuje perfekcyjny i unikalny kolor opalenizny. Pozwala łączyć działanie samoopalacza z ulubionymi kosmetykami do pielęgnacji oraz indywidualne dopasować odcień opalenizny do rodzaju karnacji. Dzięki precyzyjnej aplikacji można intensyfikować efekt od delikatnego muśnięcia skóry słońcem, po głęboki, złoto-brązowy koloryt. Zawiera innowacyjną formułę DHA, która przyspiesza zmianę kolorytu skóry oraz niweluje ryzyko powstawania smug. Nie brudzi ubrań.
Przebadany dermatologicznie.


Ode mnie:
To jest mój hit kosmetyczny tego lata! Nie miałam zbyt wiele okazji w te wakacje, by się opalać, ale z pomocą dla promiennej cery muśniętej słońcem przychodzą krople Dax Sun :)

Krople już po pierwszym użyciu ładnie i delikatnie rozświetlają cerę, a wraz z każdym kolejnym użyciem budują efekt cery naturalnie opalonej (nie pomarańczowej!). 

W zależności od ilości zastosowanych kropli możemy wpływać na intensywność uzyskanego efektu. Producent zaleca nakładać ok. 4 do 8 kropel przy aplikacji kremu do twarzy, nie jako samodzielny produkt. Najlepiej wymieszać tą ilość z kremem do twarzy lub do ciała. Ja stosuję je tylko do twarzy, co 3 dzień i jestem bardzo zadowolona. 

Produkt nie podrażnia, nie wywołuje sztucznego zapachu, ponieważ posiada naturalny składnik brązujący. Nie brudzi, nie zostawia smug. Nie powoduje problemów skórnych. Zdecydowanie zostanie ze mną na długo.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz