Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 19 listopada 2015

Podkład ColorStay cera tłusta i mieszana Revlon


Revlon Colorstay - podkład, którego byłam bardzo ciekawa.

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.

Jak się u mnie sprawdził?

+ kolor idealny - wtapia się w skórę, nie odznacza się, dopasowany do koloru skóry, bogata gama kolorystyczna, każdy znajdzie odcień dla siebie. Mój kolor to 180 sand beige
+ dobre krycie - maskuje zaczerwienienia, przebarwienia, ślady po trądziku, nie podkreśla suchych skórek, daje efekt jednolitej cery
+ dobrze matuje - tuż po nałożeniu zapewnia pudrowe wykończenie, takie bardzo naturalne; cera się nie świeci, wygląda ładnie i tak też jest z dobrych kilkanaście następnych godzin - jak dla mnie około 10 godzin, ale żadne 24h jak napisano na opakowaniu. Już po 10 godzinach,czyli w drugiej połowie dnia wymaga poprawek i zaczyna się ścierać.
+/- trwałość - tak jak napisałam powyżej,po jakichś 10 godzinach może się ścierać, miejscami wyglądać nieefektywnie. Jednak uważam, że nawet te kilka godzin bez poprawek to bardzo dobry wynik.
- jest ciężki - niestety stosowany codziennie i całodobowo, a przynajmniej od rana do wieczora może trochę zapychać
- brak pompki - to największy zarzut tego podkładu, naprawdę nie wiem dlaczego producent nie udoskonali kosmetyku przez dodanie pompki. Wylewanie podkładu przyspiesza jego zużywanie, przez co nie jest ekonomiczny i szybko go ubywa.

Podsumowanie

Revlon Colorstay to dobry podkład. Świetnie sprawdzi się jesienią i zimą, ze względu na swoją cięższą konsystencję i mocne krycie. Idealny także na większe wyjścia i okazje, bo tworzy trwały makijaż o idealnym kolorycie.

Czy na co dzień?

Póki co będę szukać innych. Do tego zawsze mogę wrócić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz