Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 13 września 2018

Ampułka do włosów LD/01 LA'DORAmpułka do włosów LD/01 LA'DOR

Opis producenta:
Ampułka do włosów polecana przed zabiegami fryzjerskimi. Wzmacnia uszkodzone włosy.
Ampułka do włosów, zawiera mieszankę olejku z orzechów makadamia, keratyny, centella asiatica i składnika kolagenowego, która uzupełnia utracone proteiny podczas zabiegów fryzjerskich. Olejek arganowy i olej jojoba chronią skórę głowy oraz wzmacniają uszkodzone końcówki włosów.
Hydrolizat keratyny, znajdujący się w tym kosmetyku, działa nawilżająco i reguluje wilgotność. Wnika w głąb włosa i trwale wypełnia ubytki w jego strukturze. Dzięki temu, włosy nabierają objętości i powraca ich naturalny blask.


Ode mnie:
Ampułka ma bardzo głębokie działanie i jest to taka skoncentrowana odżywka odbudowująca włosy - nawet te bardzo suche i zniszczone. Idealnie wygładza włosy i pozostawia je miękkie i nawilżone! Działanie porównywalne do zabiegów laminowania włosów. Zapach ma bardzo delikatny, przyjemny. Jedyny minus to cena - 20 zł. Zważywszy jednak na jej skuteczne i pozytywne działanie na włosy, to jest to opłacalny wydatek raz na jakiś czas. Jedna ampułka na średniej długości włosy wystarczyć może na 2 aplikacje. Efekty są po niej bardzo dobre. Dostępna tutaj.
Polecam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz