Łączna liczba wyświetleń

piątek, 31 lipca 2020

Maseczki w płacie z aloesem - Beauty Kei vs. Avon CareMaseczki w płacie z aloesem. Aloes znany jest ze swoich wszechstronnych zastosowań, więc nic dziwnego, że świetnie nadaje się do odświeżania twarzy. Dziś pod lupę biorę dwie maski: Avon Care i Beauty Kei. Jedna się sprawdziła, druga niekoniecznie. Jesteście ciekawe, które była lepsza?

Odświeżająca maska na tkaninie do twarzy z aloesem Avon Care
Opis producenta:
Odświeżająca maseczka w płacie z aloesem. Dodaje cerze energii, zapewniając jej uczucie świeżości i nawilżenia. Wygodna w użyciu - nie spływa z twarzy, nie brudzi.

Ode mnie:
Maska jest bardzo mocno nasączona. Pierwszy raz zdarzyło mi się żeby płyn z maski ściekał z twarzy. Kapało mi z tej maski nawet na koszulkę. Esencja miała mocno alkoholowy zapach, drażniący oczy, szczypiący twarz. Po zdjęciu maski skóra była jakby oblepiona, ściągnięta. Odświeżona może też, ale działanie tej maski było zwyczajnie kiepskie. Nie polecam.

Beauty Kei Aloe Maseczka na Płacie Kojąco-Nawilżająca
Opis producenta:
Maseczka o silnych właściwościach nawilżająco-kojących. Produkt sprawdzi się w pielęgnacji cery wrażliwej i wymagającej, gdyż zawiera wyciągu z liści aloesu o działaniu regenerującym i ochronnym. Maseczka posiada formę bawełnianego płata, który dostosowuje się do kształtu twarzy. Produkt  zmniejsza zaczerwienienia, łagodzi i koi podrażnienia - wyrównuje kolor cery.

Ode mnie:
Przyjemna maseczka, która ma delikatny zapach i dobre działanie na skórę. Po jej użyciu cera była rozjaśniona, wygładzona i dobrze nawilżona. Maseczka była odpowiednio wycięta i nasączona. Warto wypróbować, polecam.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza