Łączna liczba wyświetleń

piątek, 3 stycznia 2014

Avon Planet Spa Rewitalizująca emulsja do oczyszczania twarzy Chiński żeń - szeń


Emulsja jest bardzo kremowa. To tak jakby nakładać nieco rzadszy krem na twarz. W momencie rozcierania tworzy postać mleczka. Dogłębnie wnika w skórę podczas wcierania. Po tym należy resztki emulsji zmyć letnią wodą.
Bardzo fajna alternatywa dla tradycyjnych żeli do mycia twarzy lub innych podobnych kosmetyków. Oczyszcza twarz i pozostawia ją zarówno nawilżoną jak i odświeżoną. Dla osób z wrażliwą cerą lub podrażnioną nadaje się najbardziej, bo jest bardzo delikatna. Nie ma tu mechanicznego ścierania, a jednak odświeża, oczyszcza i zmywa zanieczyszczenia z twarzy oraz resztki makijażu. Napisałam resztki makijażu, bo ze zmyciem pełnego makijażu nie jest tak idealnie.
Zapach ma świeży i nie zbyt mocny, co jest tutaj plusem. Kolor emulsji jest bardzo ładny, taki pudrowo-łososiowy.
Opakowanie jest bardzo wygodne dzięki pompce, która dozuje kosmetyk. Także przezroczysta buteleczka pozwala zauważyć ile kosmetyku pozostało.
Emulsja jest przyjemna w działaniu, skóra zyskuje nawilżenia i odżywienia, więc ze słowem "rewitalizująca" mogę się zgodzić. Mały minusik za niedokładne oczyszczanie makijażu.
Cena - około 20 zł, ale warto upolować kiedy będzie w promocji.A zatem moja ocena: 4,5/5

To nie jedyny kosmetyk z serii Planet Spa, który przybył do mojej kosmetyczki. Na swoją kolej używania jak i zrecenzowania czekają jeszcze inne kosmetyki, ale o nich za jakiś czas ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz