Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 30 października 2014

Natychmiastowa naprawa - szampon i odżywka Advance Techniques Avon


Na samym wstępie dodam, że opakowania moich kosmetyków są w kolorze srebrzysto-czerwonym natomiast seria została wprowadzona z elementami koloru czerwonego i szarego bez tych właśnie czerwonych zatyczek. Nie wiem skąd taka różnica, ale najważniejsze jest, że chodzi tu o keratynę czyli napis Keratin Power. Zwracam na to uwagę ponieważ w katalogu seria Keratin Power "Natychmiastowa naprawa" jest bardzo podobna do Silk Protein czyli "Gładkość jedwabiu". 

Opis producenta:
Szampon naprawczy z dodatkiem skoncentrowanej keratyny. Regeneracja nawet bardzo zniszczonych włosów. 
• pomaga wzmacniać włosy 
• zapewnia włosom zdrowy wygląd 
• ułatwia rozczesywanie zniszczonych włosów 
• delikatnie oczyszcza

Jak działa: Formuła szamponu zawiera keratynę, olejek awokado i witmainę E, które pomagają regenerować włosy, utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia i nadają włosom zdrowy wygląd. Keratyna występuje w strukturze włósów, skóry i paznokci. Tworzy naturalną barierę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Formuła szamponu działa przeciw: łamliwości, przesuszaniu, matowości, rozdwojonym końcówkom, puszeniu, szorstkości włosów oraz chroni przed wysoką temperaturą. 

Moje wrażenia:
Przy pierwszym użyciu naprawdę bardzo wyraźnie czuć ową natychmiastową naprawę. Włosy już od momentu użycia szamponu stają się wygładzone, miękkie i nawilżone. Już po spłukaniu obfitej piany, którą tworzy szampon czuć, że włosy są gładkie, nie są splątane, a ich łuski są domknięte. 
Szorstkie włosy stają się miłe w dotyku.

Dobrze oczyszcza, odświeża włosy i nie obciąża ich. Po wysuszeniu są świeże, sypkie, w dobrej kondycji. Nie puszą się.

Szampon w połączeniu z odżywką namacalnie wygładzają strukturę włosa. O ile szampon dobrze myje i nie plącze włosów, to odżywka dodaje odpowiednią porcję nawilżenia i podkreśla efekt gładkich włosów po szamponie. 

Muszę przyznać, że efekty obiecywane przez producenta raczej się spełniają. Kolejny dobry szampon  i odżywka Advance Techniques, tym razem Keratin Power "Natychmiastowa Naprawa".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz