Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 17 grudnia 2015

Olejek odbudowujący do włosów Yves RocherOlejek do włosów wzbogacony o olejek Jojoba, posiadający właściwości odżywcze. Jest to pięknie pachnący olejek odżywiający i nawilżający włosów do jakże przyjemnego zabiegu olejowania włosów. 

Nakładamy go na suche włosy. Wg zaleceń producenta 10 min - ja trzymam około pół godziny. Nakładam na całe włosy. Można użyć mokrego ręcznika na olejowane włosy, albo czepka foliowego. Jedno jest pewne - taki zabieg lubi ciepło.

Olejek bez problemów zmywa się każdym szamponem.

Dobrze nawilża włosy, nie obciąża ich, sprawia, że są miękkie i gładkie następnego dnia i po umyciu. U mnie sprawiał, że miałam ochotę ciągle dotykać moich włosów. Do tego pięknie się układały po nim, a nie jak zazwyczaj puszyły i były niesforne.

Zamknięty w bardzo ładnej buteleczce, z której wygodnie dozuje się olejek na dłoń czy włosy. Szkoda tylko, że jest to dość mała pojemność (150 ml), no i cena około 23 zł  też jest dość wysoka.

Jest to bardzo dobry produkt. który warto wypróbować. 

U mnie w kolejce czekają już kolejne oleje i olejki i pewnie będę chciała wypróbować jeszcze inne, ale do tego będę wiedziała, że mogę spokojnie wrócić. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz