Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 31 grudnia 2015

Sól do stóp z borowiną BingoSpa


Borowinowa sól do stóp BingoSpa  zawiera ekstrakt borowinowy, związki mineralne oraz ekstrakt z lawendy.


Od producenta: Borowinowa sól BingoSpa działa rozgrzewająco i przeciwzapalnie. Łagodzi bóle towarzyszące schorzeniom stawów, kości i mięśni.

Działanie borowiny wspomagają dodane do soli BingoSpa związki magnezu i cynku. Zawarte w soli mikroelementy - żelazo, chrom, molibden, miedź - wzmacniają i odżywiają delikatną skórę stóp.

Badania potwierdziły, że borowinowa sól BingoSpa jest skutecznym środkiem na rozgrzanie zimnych stóp i likwidację dyskomfortu jaki się z tym wiąże. Sól BingoSpa jest bardzo dobrze tolerowana przez skórę, nie zaobserwowano podrażnień typu: zaczerwienienie, pieczenie, świąd zarówno podczas kąpieli  jak i bezpośrednio po jej zakończeniu. 

Sposób użycia: Do naczynia z gorącą wodą wsypać dwie nakrętki soli BingoSpa, dokładnie wymieszać. Moczyć stopy przez co najmniej 15 minut, po skończeniu dokładnie osuszyć. Stosować raz dziennie przez 14 dni. Profilaktycznie stosować w chłodne dni.

Ode mnie: Bardzo lubię rozgrzewać stopy w gorącej kąpieli z dodatkiem różnych soli, a w szczególności zimą, gdy moje stopy często marzną. Od razu więc zdecydowałam się na sól BingoSpa do zmarzniętych stóp.

Niestety moja saszetka (150g) nie pozwoliła na pełną kurację 14-dniową, ale pozwoliła mi rozgrzać stopy, które od razu poczuły nadejście przymrozków. Przywraca odpowiednie krążenie.

Warto zaopatrzyć się w większą miskę i dostawę ciepłej wody, ponieważ przez 15 minut woda zdążyłaby ostygnąć.

Taka kąpiel dla stóp nie tylko przyjemnie rozgrzewa, ale również zmiękcza skórę stóp i dobrze przygotowuje do dalszych zabiegów na stopach.

Dodatkowo pozwala zmęczonym stopom odpocząć, a to akurat może się przydać na jutro po sylwestrowej nocy czy w karnawale ;)


Szczęśliwego Nowego 2016 Roku! 

1 komentarz:

  1. Mam ją i użyłam aż raz ;))
    Szczęśliwego nowego 2016 :)))

    OdpowiedzUsuń