Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 21 sierpnia 2016

Tchibo Card - program Ambasadora


Zostałam Ambasadorką TchiboCard wraz z Rekomenduj.to. W dowolnym salonie Tchibo czekała na mnie torba wraz z kartą kuponów i przywilejów oraz możliwość zamówienia dowolnej kawy za 1 zł.


Muszę przyznać, że sklep Tchibo raczej omijałam i nie widziałam tam asortymentu dla siebie. Ale program TchiboCard odmienił moje zdanie. W sklepie znajdziemy produkty do kuchni, domu, wyposażenie, ekspresy i kawy, ale także ciuchy - od bielizny po odzież wierzchnią. I będę się teraz tym nowym kolekcjom uważnie przyglądać, bo niektóre propozycje są bardzo na topie.

Salon Tchibo to przede wszystkim aromatyczne miejsce z pyszną kawą. Więc jeśli będę miała ochotę następnym razem na kawę to zamiast iść do zwykłej kawiarni skorzystam z Tchibo - ceny kaw porównywalne jak w standardowych lokalach, a smak znakomity.


Wybrałam wersję kawy taką jak lubię - kawa jako deser, z dodatkami, z dużą ilością bitej śmietany i czekoladowego syropu. Mmmm to była bardzo przyjemna chwila.

Dodatkowo za zaproszenie każdej osoby zyskujemy pieczątkę z określonym rabatem a nowo przystępująca osoba ma także kawę za 1 zł. To dobry pretekst na spotkanie z przyjaciółką - przyjemne z pożytecznym.

A kartę klubową warto mieć, bo są to zawsze dodatkowe rabaty dla klubowicza, z których nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie skorzystać :)

1 komentarz:

  1. Jaka apetyczna kawa :) Ja odpuściłam, bo nie mam Tchibo u siebie :)

    OdpowiedzUsuń