Łączna liczba wyświetleń

piątek, 23 września 2016

Paletka do brwi Catrice i pędzel do brwi Avon


Paletka do brwi Catrice składa się z dwóch cieni do brwi w 2 kolorach - jaśniejszym i ciemniejszym brązie. Cienie zamknięte są w eleganckim i solidnym pudełeczku z lusterkiem, które odporne jest na różne wstrząsy się w kosmetyczce. W dodatkowej szufladce znajduje się pędzelek oraz mała pęsetka.

Cienie są bardzo wydajne. Wystarczy odrobina, aby rozprowadzić je na łuku brwiowym i "wytuszować" brwi. Oba kolory są bardzo uniwersalne, a tylko od nas zależy jaki efekt chcemy uzyskać - mocniejszy czy delikatniejszy.

Cienie są odpowiednio sypkie, a za razem kremowe, czyli nie osypują się, ani nie rozmazują. Są trwałe, ponieważ rano nałożone trzymają się dobrze cały dzień.

Mini pęsetka niestety jest zbyt mini. Jak dla mnie mało funkcjonalna.

Lepiej jest z pędzelkiem, bo jest precyzyjny i ułatwia nakładanie cienia. Dla osób, które lubią pracować z pędzlami pełnowymiarowymi polecam pędzel do brwi z Avonu.


Pędzel Avon także jest precyzyjny. Pozwala na wygodne nakładanie cieni i konturowanie brwi. Użycie pędzla wraz z cieniami do brwi Catrice daje bardzo naturalny efekt, w sam raz na co dzień.

Bardzo dobry produkt, który warto mieć. Z pewnością bardziej ekonomiczne i dokładne są cienie niż konturówki do brwi w kredkach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz