Łączna liczba wyświetleń

środa, 8 listopada 2017

Odżywczo-regenerująca odżywka do włosów Paczula Wonna Esencja Wierzbicki & Schmidt - WS Academy


Odżywczo-regenerująca odżywka do włosów Paczula Wonna Esencja Wierzbicki & Schmidt - WS Academy

Opis producenta:
Odżywka do włosów z ekstraktem z owoców. Składniki pielęgnujące zapobiega puszeniu się włosów i działa antystatycznie, zapobiegając ich elektryzowaniu. Formuła odżywki nie obciąża włosów. W wyciąg z papai, pomaga nawilżyć włosy oraz je odświeżyć. Ekstrakty z mango i marakui posiada właściwości zmiękczające, je odżywiają oraz regenerują. Dodatkowo prowitamina B5 ma za zadanie nawilżyć, poprawić stan uszkodzonych włosów, nadać im gładkość oraz blask.

Ode mnie:
Odżywkę można stosować na dwa sposoby: na włosy po umyciu,osuszeniu i do spłukania po określonym czasie lub jako odżywkę tuż po myciu włosów. Ja używam jej jako tej drugiej opcji czyli jako standardową odżywkę po myciu włosów szamponem.

Odżywka dobrze działa na włosy, ponieważ pozostawia je aksamitnie gładkie, kiedy są jeszcze mokre, a po wysuszeniu lekkie i błyszczące. Nie przetłuszcza włosów ani nie obciąża i jest bardzo lekka. Konsystencja nie spływa z włosów, ale nie należy do gęstych.

Odżywka ułatwia rozczesywanie włosów. Ma także bardzo ładny, subtelny zapach, odrobinę przypominając męskie perfumy. Skład kosmetyku nie jest jednak najgorszy, nie ma tam bardzo silnych składników działających negatywnie na włosy.

Odżywka ogółem działa bardzo dobrze, jedyne czego mi w niej brakuje to właśnie tej mocniejszej regeneracji i odżywczości, ponieważ już na drugi dzień od umycia włosów stają się lekkie, mało nawilżone i suche na końcach. Najlepiej się zatem sprawdzi stosowana przy codziennym myciu włosów.

Koszt odżywki w 250 ml opakowaniu to 29,99 zł. Warto kupowac na promocji w Rossmannie.

Byłam bardzo ciekawa co zaoferują Wierzbicki & Szmidt i mam po użyciu tej odżywki mieszane uczucia. Za równo na tak, jak i na nie. Może dam im jeszcze kiedyś szansę kupując np. szampon lub maskę. Ta odżywka nie okazała się zła, ale mogłaby też wywołać większe wow na moich włosach. Lubie ją, bo włosy są naprawdę w świetnej kondycji tuż po myciu, szkoda, że ma wizualnych efektów nie na dłużej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz