Łączna liczba wyświetleń

piątek, 8 czerwca 2018

Biozgodna emulsja do higieny intymnej AA Intymna


Biozgodna emulsja do higieny intymnej Nawilżenie & Komfort AA Intymna

Opis produenta:
Fizjologiczna emulsja do higieny intymnej AA Intymna Biozgodna Formuła to produkt odpowiedni dla wszystkich kobiet, także weganek i wegetarianek – czego potwierdzeniem jest certyfikat fundacji „Viva!”. Została ona stworzona z myślą o codziennej pielęgnacji miejsc intymnych, by wspomagać odpowiednie nawilżenie i komfort. Zawiera naturalne, biozgodne wyciągi roślinne i oleje. Jej skład charakteryzuje się jak najwyższą tolerancją skórną. Pozbawiona jest SLS, SLES, barwników i mydła. Gwarantuje maksymalną neutralność dla skóry, niczym woda.

Ode mnie: 
Emulsja do higieny intymnej ma postać przezroczystego żelu, który bardzo delikatnie się pieni tworząc kremową piankę. Ta pianka jest bardzo przyjazna dla skóry, ponieważ nie tylko doskonale oczyszcza, ale także nawilża. Zaznaczam, że jest to pianka, a nie piana - to duża różnica, bo żel zamienia się w kremową emulsję, która jest bardzo przyjemna dla skóry i ma dla niej dobroczynne działanie.
Emulsja w składzie zawiera delikatne substancje myjące, które nie podrażniają. Duży plus za brak SLS i innych barwników.
Zapach emulsji jest bardzo delikatny i za razem bardzo naturalny.
Swoim działaniem wspomaga odpowiednie nawilżenie i daje komfortowe uczucie świeżości. Produkt wysokiej jakości, dla kobiet świadomych tego, czego potrzebują i czego szukają zgodnie z filozofią życiową (wegetarianizm, weganizm) lub po prostu dla kobiet świadomie dbających o siebie - bardzo mi się spodobał!

1 komentarz:

  1. bardzo dobrze że nie zawiera mydła i ma delikatne substancje myjące :)

    OdpowiedzUsuń