Łączna liczba wyświetleń

piątek, 16 sierpnia 2013

Być kobietą glamour

Jakiś czas temu w moje ręce trafiły dwa egzemplarze magazynu Glamour. Dostałam je idealnie w porę wakacyjną kiedy przyszło mi podróżować publicznymi środkami transportu - patrz: ostatnie zdjęcie ;)
Magazyn jest w sam raz do urozmaicenia nudnej podróży autobusem czy na przerwę w pracy albo na chwilę relaksu przy kawie lub wieczorem dla odprężenia po ciężkim dniu.


Magazyn zmienił formę na odrobinę większy w formie Pad. Rzeczywiście w większym formacie czyta się i ogląda kolorowe sesje znacznie lepiej, ale w zawartości ogromnej różnicy nie widać. Jest sporo ciekawych artykułów, ale przede wszystkim nowinek modowych. Glamour to przede wszystkim świat mody, aby nie przegapić żadnej cennej wskazówki jak się ubierać i jakie detale wybierać. Popkutura i lifestyle podyktowany przez Glamour jest nastawiony na kreowanie wizerunku kobiety młodej, ale świadomej siebie, pełnej ekspresji, pomysłów, przebojowej i nie stroniącej od wyzwań.


Oglądanie kolorowych obrazków z trendami modowymi i urodowymi jest bardzo inspirujące. Osobiście przemycam jakieś drobne pomysły do urozmaicenia swojego makijażu, fryzury czy ubioru, a przede wszystkim wiem czego poszukiwać w sklepach na kolejne sezony. Znajduję też pomysły na nowe książki czy film, porady traktuję z przymrużeniem oka, ale zawsze coś można wyczytać i dowiedzieć się.


1 komentarz: