Łączna liczba wyświetleń

sobota, 9 listopada 2013

Kolagenowe serum do mycia twarzy BingoSpa


Czym jest kolagen?
Jest to białko, które występuje w tkance łącznej. Jest odpowiedzialny za elastyczność skóry. Ubytek kolagenu ze skóry powoduje powstawanie zmarszczek, w trakcie jej starzenia.

Co o produkcie napisał producent?
Kolagenowe serum BingoSpa do mycia twarzy o kremowej, puszystej konsystencji i subtelnym zapachu, delikatnie myje i pielęgnuje pozostawiając skórę odżywioną, nawilżoną i pachnącą.
Serum Bingo Spa zawiera czysty kolagen i kwas mlekowy. Kolagen stanowi 1/3 całkowitej masy białek tworzących tkankę skórną i jest jej najważniejszym składnikiem. Po 25 roku życia, w komórkach skóry zaczyna ubywać kolagenu, słabną włókna kolagenowe powodując utratę jędrności i elastyczności, pojawiają się zmarszczki. Fizjologiczny proces starzenia się skóry polega na postępującym przekształcaniu się kolagenu rozpuszczalnego znajdującego się w młodej tkance, do postaci nierozpuszczalnej, która traci zdolność pobierania wody. Skóra traci wówczas elastyczność, staje się sucha oraz pojawiają się zmarszczki.

Jak działa serum do twarzy z kolagenem BingoSpa?
Pozostawia twarz odświeżoną, oczyszczoną, gładką i bardzo miłą w dotyku. Uczucie jest naprawdę fajne.
Twarz jest wygładzona i jakby uelastyczniona. Zapach ma bardzo delikatny, nie drażniący.
Nie pieni się praktycznie w ogóle, choć to akurat mniejszy problem. Niestety trochę szczypie w oczy.
Co do działania na zmarszczki, to ciężko mi zauważyć jakieś efekty, jednakże mam nadzieję, że jakiekolwiek działanie zachodzi i wszelkie przesuszone partie skóry oraz te narażone na powstawanie zmarszczek się zregenerują i opóźnią wszelkie procesy starzenia się.


3 komentarze:

  1. Ja nie miałam jeszcze nic z BingoSpa.

    OdpowiedzUsuń
  2. a jakie jest działanie nawilżające? Jest w ogóle?

    OdpowiedzUsuń