Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 1 grudnia 2014

Woda perfumowana Quelques Notes de Amour Yves Rocher


Zapach, którym zachwyciłam się już jakiś czas temu, a właściwie od razu gdy go kupiłam jak tylko się pojawił. Podczas używania nie zmieniam o nim zdania, lecz upewniłam się, że jest to zapach jakiego właśnie szukałam.

Woda perfumowana Quelques Notes de Amour - kilka słów o miłości

Czy to nie brzmi pięknie?

Idealnie oddaje wszystkie nuty zapachowe jakie sobie wymarzyłam. Wyczarowuje nie tylko piękny i długotrwały zapach na skórze, ale także oddaje wszystkie wspaniałe emocje. Błogiego szczęścia, radości. Sprawia, że przenoszę się do innego świata pełnego ciepła i marzeń. Owiana tajemnicą, ale i romantyczną odwagą do wyrażania miłości każdego dnia.

W zapachu przeplata się róża damasceńska z drzewem gwajakowym i żywicą benzoesanową. Twórczynią zapachu jest Domitille Bertier, która wyraża w zapachu emocje związane z pierwszymi miłosnymi spotkaniami.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamota, czerwony pieprz
nuta serca: róża damasceńska, drzewo gwajakowe, paczula
nuta bazy: cedr, drzewo amyrisowe, benzoina

Jest to taki słodko-kwiatowo-drzewny zapach, delikatny i mocny jednocześnie. Piękny i bogaty zapach dorównujący tym z najwyższej półki. To też bukiet o wyczuwalnej herbacianej woni. Ma w sobie coś pudrowego, a takie zapachy ostatnio uwielbiam.
Jedyny w swoim rodzaju i pełen uroku. Odrobinę świeży, a za razem intrygujący z głębią pełną tajemnicy. Harmonijny i elegancki. Utrzymuje się dość długo.

Zamknięty w eleganckim i subtelnym flakoniku z wytłaczanym sercem.

Z tym zapachem miłość po prostu wisi w powietrzu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz