Łączna liczba wyświetleń

sobota, 24 stycznia 2015

Podkład Zero niedoskonałości Yves Rocher


Opis producenta:
Podkład niebrudzący to kosmetyk, który zapewnia nieskazitelnie wyglądającą cerę od rana do wieczora. Bez konieczności poprawiania makijażu w ciągu dnia, będziesz cieszyć się jednolitą cerą. Podkład o płynnej, stapiającej się ze skórą konsystencji daje świetny efekt kryjący niedoskonałości skóry, bez efektu maski i bez śladów na ubraniu oraz delikatnie matowe wykończenie. Kosmetyk zawiera wyłącznie pigmenty mineralne pochodzenia naturalnego, które doskonale dopasowują się do fosfolipidów skóry i zapewniają doskonałe połączenie podkładu ze skórą, dzięki czemu makijaż utrzymuje się nawet przez 14 godzin.
Podkład niebrudzący występuje w kilku odcieniach, by każda kobieta mogła dobrać najbardziej dopasowany do koloru swojej skóry.

Ode mnie:
Kremowy, lekki podkład o właściwościach nawilżających.
Miał zapewniać dobre krycie, przez co ukryć niedoskonałości i zapewnić cerze matowe wykończenie oraz nie brudzić. Nic z tego...

Kryje średnio, a niedoskonałości dodatkowo trzeba poprawiać korektorem. Ponadto nawilżanie przekłada się na błyszczenie cery, więc puder jest do niego konieczny. Po kilku godzinach należy przypudrować twarz lub użyć bibułek matujących. Właśnie przez to średnio się sprawdza.

 Czego nie można mu odmówić?
Koloru stapiającego się z naturalnym odcieniem cery i przepięknego kwiatowego zapachu. Nie spotkałam dotąd w innych podkładach takiej pięknej woni, a tutaj aż chce się nałożyć te "świeże kwiaty" na twarz. Lubię go nakładać chociażby dla tego zapachu, a pozostałe niedoskonałości tego kosmetyku można jakoś zatuszować.

1 komentarz: