Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 19 grudnia 2017

Wygładzający scrub i kąpiel do stóp Granat i czekolada Avon Foot Works


Wygładzający scrub do stóp Granat i czekolada Avon Foot Works

Opis producenta:
Scrub do stóp zmiękcza, nawilża i wygładza szorstką, suchą skórę na stopach. Ma gęstą konsystencję, idealnie się rozprowadza i ma przyjemny zapach.

Ode mnie:
Scrub ma przede wszystkim świetny i apetyczny zapach - czekolada z granatem to idealne połączenie. Kolor też jest przyjemny, bo to taka zgaszona czerwień/borodowy, zawsze to coś innego niż biały.
Scrub jest bardzo delikatny, raczej nie ściera lecz masuje stopy, a dodatkowo je nawilża. Konsystencję ma w sam raz -  nie za rzadką i nie za gęstą, zawiera wiele drobinek peelingujących. Jest wydajny i przyjemny w używaniu. Cena nie jest wygórowana, maksymalnie ok. 8 zł w katalogach.
Do codziennego stosowania jak znalazł.


Kąpiel do stóp z granatem i czekoladą Avon Foot WorksOpis producenta:
Najnowsza propozycja Avon w serii Foot Works o zapachu granatu i czekolady to niemalże wymarzone połączenie dla każdego, kto kocha kojące, jesienne wieczory w słodkiej atmosferze.
Kojąca kąpiel odświeża stopy nadając im przyjemnego, słodkiego zapachu.

Ode mnie:
Mam z tej serii także kąpiel do stóp i jest równie przyjemna w zapachu. Zmiękcza skórę, delikatnie nawilża oraz relaksuje zmęczone stopy. Po dodaniu do wody przyjemnie się pieni. Jedynie wydajność jak na 100 ml jest średnia, ponieważ kosmetyku wystarczy raczej na kilka kąpieli, no ale tak to jest z takimi mały buteleczkami. Warta jest jednak skuszenia się na tę przyjemność.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz