Łączna liczba wyświetleń

piątek, 9 sierpnia 2019

Festiwalowy makijaż California Glow od AVON - pogrubiający tusz do rzęs Mark Magical


Festiwalowy makijaż California Glow w kilku krokach od AVON 

Właśnie jestem w trakcie testowania kolorowych kosmetyków, a są to: pogrubiający tusz do rzęs Festival Black, stempel do malowania twarzy Star Sighting, rozświetlacz do twarzy w płynie Flickering Lights i lakier do paznokci w kolorze Pixie Dance.
Kosmetyki wpisują się w letni styl makijażu, można więc poszaleć z nimi i stworzyć ciekawy look. Dziś mam dla Was recenzję tuszu, wkrótce kolejne :)

Więcej informacji o kosmetykach tutaj: http://u.grubo.io/3cf

Pogrubiający tusz do rzęs AVON Mark Magical Festival Black

Opis producenta:
Pogrubiający tusz do rzęs Avon Mark dodaje rzęsom objętości i podkreśla je intensywnym, lśniącym kolorem - idealnych na każdą okazję! Każdy uwielbia blask i piękne, głębokie kolory. Taki też jest najnowszy tusz Avon Mark - lśniący, kolorowy i fantastycznie pogrubiający rzęsy! Nałóż jedną warstwę dla delikatnego podkreślenia spojrzenia w ciągu dnia lub ponów aplikację, aby uzyskać bardziej intensywny efekt na wieczór.


Ode mnie:
Tusz ma kremową konsystencję, która dobrze rozprowadza się na rzęsach i dzięki temu możemy same zdecydować jaki efekt chcemy osiągnąć - od delikatnego podkreślenia i uniesienia rzęs po wyraźny efekt pogrubienia. W tym drugim przypadku warto odczekać chwilę aż tusz nieco zaschnie i ponownie podkreślić nim rzęsy. Co istotne nie tworzą się grudki podczas malowania i nie sklejają rzęsy! Szczoteczka bardzo dobrze je rozdziela i pozwala dotrzeć nawet do tych najmniejszych rzęs w kącikach dzięki mini silikonowym włoskom na jej czubku.
No i najważniejsze - kolor! Festival Black to czerń wpadająca nieco w grafit/popiel z dodatkiem połyskujących na niebiesko drobinek. Tworzy to bardzo ciekawy efekt, zwłaszcza w słońcu, bo spojrzenie jest rozświetlone i intrygujące. Ja postawiłam na tzw. bezpieczny kolor, ale w ofercie jest też piękny fiolet, błękit, turkus, a nawet magenta. Do wyboru, do koloru.
Podsumowując: polubiłam ten tusz, plus za wygodną szczoteczkę i bezproblemową aplikację tuszu oraz perfekcyjnie wytuszowane rzęsy w ciekawym kolorze.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz