Łączna liczba wyświetleń

sobota, 15 grudnia 2012

Biżuteria artystyczna

Produkty ręcznie robione są zawsze modne i cenione. Wkładanie swojej kreatywności, serca, czasu i pracy w zrobienie czegoś jest miłą odmianą od rzeczy robionych taśmowo przez maszyny i powielanych w wielu takich samych kopiach.
Co innego, jeśli mamy autorski produkt, który został zrobiony wg indywidualnego projektu z dbałością o każdy szczegół, a jeśli jest on dedykowany na specjalną okazję lub przygotowany przez nas samych to już całkowicie zmienia postać rzeczy. 
Taka spersonalizowana ozdoba może być nie tylko pięknym dodatkiem, ale i pamiątką czy wyrażeniem stylu (niezależnie od zmieniającej się mody). Biżuteria artystyczna to wykorzystanie stylu decoupage oraz ręcznego ozdabiania i malowania. 
Biżuteria w stylu decopuage jest romantyczna i jedyna w swoim rodzaju, a ręczne malunki choć nie należą do najprostszych, są kwestią wprawy i pomysłowości.  
Samodzielne ozdabianie biżuterii będzie idealnym rozwiązanie dla twórczych osób, ale są też łatwiejsze rozwiązania.
Można pokusić się o pojedyncze elementy i samemu tworzyć biżuterię. To teraz bardzo modne, by korzystać z półproduktów i samemu zamienić domowe zacisze w pracownię artystyczną. 
Dla tych, którzy nie mają jednak czasu są po prostu gotowe wyroby artystyczne i biżuteryjne, znaleźć je można na każdym kroku, wystarczy tylko dobrze poszukać. Zdjęcia naszyjnika decoupage i kulek decoupage na moim blogu przedstawiają produkty 
Pracowni Artystycznej Ekokoral, za które bardzo dziękuję panu Wojciechowi. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz