Łączna liczba wyświetleń

sobota, 29 marca 2014

Zestaw pełen zmysłowości - Avon SensuelleO zapachu Sensuelle słyszałam wiele dobrego, nic więc dziwnego, że znalazł się na mojej liście wiosennych zakupów.

Delikatny, zmysłowy, kobiecy i pudrowy. Takiego zapachu szukałam od dawna, by był elegancki, a jednocześnie tajemniczy i lekki. W sam raz na co dzień, bo nie są przytłaczające i za ciężkie. Z tymi perfumami czuję, że pachnę świeżo i przyjemnie. Odrobinę mydlany i kwiatowy, ale w bardzo pozytywnym znaczeniu.


Buteleczka jest bardzo kształtna, a matowy kolor szkła bardzo ładnie się prezentuje. Tonacja pudrowego różu nadaje im wyrafinowania i lekkiej nieśmiałości, co jest bardzo kobiece i przenosi w zaułek uwodzącego buduaru.


Udało mi się nabyć wodę perfumowaną Sensuelle wraz z balsamem, który jest idealnym uzupełnieniem perfum. Zapach Sensuelle pasuje do nałożenia na skórę tuż po kąpieli - przed całym ciężkim dniem lub na wieczorne wyjście lub randkę.


Za perfumowanymi balsami raczej nie przepadam, bo są jak dla mnie za ciężkie. Z tym jest inaczej. Delikatny zapach jest miłym podkreśleniem kobiecości. Spryskanie nim szyi, nadgarstków czy ciuchów przenosi w świat pięknych zapachów, a wtarcie go w skórę sprawia, że woalka zapachu będzie bardzo utrwalona i każdy poczuje tę piękną woń wokół nas. Balsam nawilża skórę i nadaje jej trwałego zapachu.

Zapach Sensuelle został też nagrodzony w magazynie Pani nagrodą "Złoty Nos" oraz w magazynie Dobre Rady. Zupełnie się z tym zgodę. Zapach ze średniej półki cenowej o dobrej jakości i przyjemnym zapachu. Must Have każdej kobiety :)


Poczwórne cienie w pięknych fioletach zrecenzuję Wam przy najbliższej okazji, bo również były bardzo zachwalane i opinię tą podzielam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz