Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 31 marca 2014

Body Scrub z Noni BingoSpa


Krystaliczny scrub z ekstraktem z owoców Noni. Krystaliczny, bo składa się z grubych ziarenek soli z dodatkiem pokruszonych kawałków owoców Noni (to te drobne i szare). Zapach ma bardzo świeży, jakby lekko morski. Jest to scrub bardzo gruboziarnisty i dość ostry, dlatego należy używać go bardzo delikatnie.


Już jedno przetarcie po skórze z tym scrubem oczyszcza skórę i ściera martwy naskórek. Naprawdę nie trzeba mocno nim szorować skóry, a już na pewno lepiej tego nie próbować. Jest to dość intensywny kosmetyk, działa natychmiast. Skóra jest odświeżona, oczyszczona i wygładzona. Sam kontakt skóry ze scrubem oczyszcza i tonizuje ciało. Scrub na skórze pozostawia lekko tłusty film, który po chwili wnika w skórę sprawiając, że nie jest tak bardzo wysuszona.


Jest to idealny kosmetyk pod przygotowanie skóry do dalszych zabiegów nawilżających. Sam w sobie, gdy użyjemy go zbyt dużo lub zbyt mocno, może odrobinę przesusza i podrażniać. Co do podrażnień to polegają bardziej na tym, że trzeba unikać skaleczonej lub przesuszonej bardzo skóry. Sól dostając się w takie miejsca może powodować szczypanie.

 Opakowanie jest bardzo duże i zawiera aż 550 g. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie biorąc pod uwagę, że już niewielka ilość scrubu wystarczy do przetarcia ciała i odświeżenia skóry. Koszt takiego "zdzieraka" to w cenie regularnej 24 zł, a z promocją około 18 zł. 

Jest to scrub, którego używać trzeba bardzo rozważnie. Dwa razy w tygodniu zdecydowanie wystarczy, by utrzymać świeżość i gładkość skóry. Działanie choć intensywnie, dobrze wpływa na kondycję skóry. Znajdziecie go tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz