Łączna liczba wyświetleń

sobota, 8 października 2016

Perfumetka Avon Attraction dla Niej i balsam perfumowany Avon AttractionPerfumetka Avon Attraction dla Niej

Zapach intensywny, długo wyczuwalny i o woni mocno słodkich owoców z akcentem na nuty drzewne. Kusi nutą wytrawnych jeżyn, akordem piżma i waniliową ambrą. Zapach jest ciepły, w sam raz na jesień i zimę.

Duże zaskoczenie za trwałość - czuć je od samego rana po wieczór! Brakuje mi w nim powiewu kwiatowego, gdyby je miał byłby idealny dla mnie, ale i tak nie jest źle.

Zapach jest bardzo ładny, ale dla mnie za mocny. Dlatego cieszę się z tej perfumetki podwójnie: nie kupię w ciemno całej butelki, a tą z przyjemnością zużyję nim zapach zdąży stać się dla mnie całkowicie za ciężki. A może pod koniec opakowania (10 ml) się do nich przekonam?

Balsam perfumowany Avon Attraction dla Niej

Balsamy perfumowane mają to do siebie, że zawsze na skórze mają nieco inny zapach niż perfumy. I to wcale nie jest źle, bo ulubione perfumy zyskać mogą nowy wymiar lub głębię zapachu. Nuty perfumowane w kontakcie ze skórą stają się bardzo wyraziste.

Skóra jest nie tylko nawilżona, ale też pięknie pachnie. Opcja w sam raz na wieczorowe wyjścia. Dzięki połączeniu perfum wraz z balsamem przedłużamy trwałość zapachu. Bardzo lubię takie perfumowane balsamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz