Łączna liczba wyświetleń

sobota, 10 grudnia 2016

Krem do depilacji skóry wrażliwej ze skłonnością do pękających naczynek Bio Depil Eveline


Krem do depilacji skóry wrażliwej ze skłonnością do pękających naczynek Bioe Depil Eveline

Opis producenta:
"Wzmacniający naczynka bio wyciąg z kasztanowca, wyciąg z arniki i skrzypu polnego.
Zapobiega powstawaniu `pajączków`.
Krem do depilacji dzięki innowacyjnej formule w szybki i bezpieczny sposób usuwa niechciane włoski bez ryzyka uszkodzenia skóry. Doskonale pielęgnuje skórę ze skłonnością do pękających naczynek. Krem pozostawia skórę miękką, gładką i idealnie nawilżoną. Ponadto spowalnia odrastanie włosków, co znacznie wydłuża czas między kolejnymi zabiegami depilacji."

Ode mnie:
Delikatny krem do depilacji. Należy trzymać od kilku do kilkunastu minut, aby zmiękczył niechciane włoski i pozbyć się ich za pomocą szpatułki.

Krem pozostawia skórę gładką, miękką, a nawet dodatkowo ją nawilża.

Specyfiką kremu do depilacji jest brak zaczerwienionej i podrażnionej skóry (włoski w przypadku odrastania nie wrastają tak mocno, jak w przypadku maszynki), jednakże minusem jest tutaj czas. Trzeba swoje odczekać. Im dłużej, tym włosy lepiej zmiękną i zostaną usunięte.

Ze względu na formę kremu polecam go do miejsc szczególnie narażonych na zacięcie maszynką oraz do włosków, które szczególnie lubią wrastać.

W przypadku codziennej depilacji krem nie będzie już tak wygodny jak maszynka. Nakładanie kremu, mycie szpatułki, czekanie (ja wytrzymuję jakieś 10 min), ścieranie kremu, mycie szpatułki i ponownie dokładne zmycie kremu z depilowanych miejsc pod prysznicem - to wszystko trwa znacznie dłużej niż przystąpienie do depilacji z maszynką. Czasem trzeba sięgnąć i tak po maszynkę, bo pozostają włoski. Plus jest jednak taki, że włoski wtedy wychodzą niemal same, łatwo się usuwają, skóra jest gładka i zabieg depilacji przebiega o wiele przyjemniej. Kolejne włoski odrastają nieco wolniej.

Trzeba być jednak przygotowanym także na mało przyjemny zapach kremu.

Według mnie krem jest dobry, nie podrażnia, usuwa włoski, ale tylko po dłuższym odczekaniu. Jest to forma depilacji dobra w zależności od potrzeb i preferencji. Można od czasu do czasu spróbować, bo chociaż sam zabieg trwa dłużej, to skóra odwzajemni to gładkością.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz