Łączna liczba wyświetleń

sobota, 3 grudnia 2016

Szampon i kuracja do włosów Advance Techniques Supreme Oils AvonIntensywnie odżywiający szampon do włosów Supreme Oils Avon Advance Techniques

Szampon ma bardzo przyjemny zapach oraz gęstą, a co za tym idzie wydajną konsystencję, ponieważ dobrze się pieni. Nawilża włosy, ale ich nie obciąża. Włosy dobrze się po nim układają są miękkie oraz błyszczące.
Avon Advance Techniques. Supreme Oils- Intensywna kuracja dodająca blasku z kompleksem Nutri 5- recenzja i opnia 


Kuracja do włosów Advance Techniques Supreme Oils.

Kuracja ma skoncentrowane działanie i przeznaczona jest do stosowania raz na tydzień. Nakłada się ją na umyte, wilgotne włosy, a po minucie spłukuje.

Na kompleks Nutri 5 składają się:
• Olejek z orzechów makadamii,
• Olejek migdałowy,
• Olejek z nasion kamelii,
• Olejek winogronowy,
• Olejek marula

Kuracja zwarta jest w małym opakowaniu (50 ml). Konsystencja jest lekka, aczkolwiek dość rzadka. Zapach delikatny i ładny. Kuracja dobrze się rozprowadza na włosach. Nie obciąża włosów, nie powoduje przetłuszczania. Włosy pozostawia miękkie i gładkie, ale nie zauważyłam jakichś bardziej szczególnych efektów. Dla mnie to odżywka jak każda. Jest nawet trochę za rzadka, bo słabo nawilża włosy. Wydajność też nie jest najlepsza, wystarczy na kilka razy, nawet jeśli używamy raz w tygodniu – wtedy jakieś 5, góra 6 tygodni używając oszczędnie. Ponadto uważam, że używanie jej 1 raz w tygodniu to zdecydowanie za mało, a także nic nie zmienia w kondycji i wyglądzie włosów. Cena takiej kuracji to ok. 12 zł, a za taką kwotę można kupić już maskę lub inną odżywkę w pełnowymiarowym opakowaniu.


O dwufazowym eliksirze w sprayu pisałam już tutaj. Byłam z niej zadowolona. Teraz używam drugie opakowanie. 

1 komentarz:

  1. Szampon miałam, ale chyba nie byłam zbytnio zachwycona ;)

    OdpowiedzUsuń