Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 4 grudnia 2016

Cherish the moment Avon – perfumetka i balsam perfumowany


Cherish the moment Avon – perfumetka 10 ml

„Efektowny zapach, który doda wyjątkowości każdej chwili. Muśnięcie luksusowych nut likieru Creme de Cassis uchyla drzwi do bogactwa kwiatowego ogrodu, gdzie króluje egzotyczna orchidea, a swoje zwieńczenie znajduje w orientalnym akcencie paczuli”.

Kategoria: orientalno-kwiatowo-owocowa

Zapach, w którym najmocniej wyczuwalne są kwiaty, w tle zaś mocne akcenty orientalne, a tuż obok kwaśne owoce. Mimo wyrazistych nut zapach pozostaje łagodny, delikatny i elegancki. Wyważony i idealny na co dzień.

Dla mnie odrobinę za kwaśny, ponieważ na ogół lubię mocno słodkie zapachy. Jednakże perfumetka jest ciekawym urozmaiceniem – nie przywiązuje się do całego flakonu i mogę mieć ją ze sobą na różne okazje, używać w zależności od nastroju… bo nie zawsze mam ochotę na słodkie zapachy. Cherish the moment to miłe urozmaicenie.

Balsam perfumowany Cherish the moment Avon


Balsam perfumowany to zawsze dobre rozwiązanie = nawilżenie skóry + elegancki zapach. Często zapach perfum w balsamie oraz w kontakcie ze skórą staje się zupełnie inny. Skóra pozostaje miękka, a do tego zyskuje kwiatowy zapach, który staje się wielowymiarowy. Można efekt wzmocnić perfumetką, perfumami lub cieszyć się delikatnym zapachem orchidei na skórze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz