Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Maska błotna do twarzy z zieloną glinką BingoSpa


Maska błotna do twarzy z zieloną glinką BingoSpa


Od producenta
Błotna maska do twarzy BingoSpa z zieloną glinką to preparat na bazie Czarnego Błota z Morza Martwego charakteryzującego się silnym działaniem odżywczym na skórę. Jest nadzwyczaj skuteczne w walce z problemem przetłuszczającej się skóry, niezastąpione w pielęgnacji cery tłustej i mieszanej oraz nieocenione w zwalczaniu trądziku i wykwitów skórnych wywołanych łojem zatykającym pory skóry. Maska błotna BingoSpa ma dobroczynny wpływ na pory skóry – odtyka je, ściąga, dezynfekuje, pielęgnuje, oczyszcza, co może owocować zmniejszeniem wydzielania się łoju i zmniejszeniem ryzyka pojawienia się zmian trądzikowych.

Tłusta, z rozszerzonymi porami cera, mająca skłonność do zanieczyszczeń i wągrów, dzięki adsorpcyjnemu działaniu błota  jest wygładzona i oczyszczona. 

Zielona glinka pochodzi ze skał krzemionkowo- aluminiowych i zawiera około 20 aktywnych minerałów. Oczyszcza i dezynfekuje skórę, delikatnie ściąga oraz zwęża rozszerzone pory, dlatego jest polecana dla osób z cerą tłustą i mieszaną. Działa przeciwzapalnie, przyspiesza gojenie, wyrównuje pH i wspomaga leczenie trądziku. Glinka zielona delikatnie wysusza krostki, nie powodując powstawania szpetnych blizn. 

Zawiera mineralne składniki aktywne:
10% naturalne błoto z Morza Martwego, 2,5% zielonej glinki. Nie zawiera barwników i kompozycji zapachowych.

Sposób użycia: maskę BingoSpa nakładać cienkimi warstwami, delikatnie wklepując. Pozostawić na skórze przez 10-15 minut, następnie zmyć z twarzy ciepłą wodą. 
 
Waga 150g, cena 12,90 zł


Ode mnie
Maska umieszczona jest w bardzo wygodnym opakowaniu z pompką, które jest estetyczne i ułatwia dozowanie maseczki. 

Jej konsystencja jest na tyle odpowiednia, że z łatwością można ją nałożyć na twarz. Nie spływa z twarzy, dobrze się rozprowadza. 

Maseczka ma szary kolor o delikatnie zielonkawym zabarwieniu. Widoczne są także w niej drobinki minerałów z Morza Martwego.

W zależności od upodobania, można nałożyć jej cieńszą lub grubszą warstwę. Wówczas trzyma się ją od ok. 10 do 20 minut, tak aby lekko zaschła, lecz nie do momentu całkowitego zaschnięcia - wówczas będzie trudna do usunięcia. 

Podczas trzymania jej na twarzy można odczuć lekkie szczypanie lub chłodzenie twarzy. Nie powoduje jednak żadnych podrażnień lub zaczerwienień.

Po zmyciu cera jest wygładzona, oczyszczona i głęboko odświeżona. Nie traci przy tym na nawilżeniu,ponieważ maska nie wysusza skóry.
Duże opakowanie sprawia, że produkt jest bardzo wydajny.

To bardzo dobra maseczka, lubię także podobne maski do twarzy z BingoSpa, także tą z cynkiem, o której pisałam tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz