Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Regenerująco-odżywcze kakaowe masło do ciała Avon Care


Regenerująco - odżywcze kakaowe masło do ciała Avon Care

Zacznijmy od konsystencji – jest gęsta, może nawet odrobinę za bardzo gęsta. Jednak na skórze rozprowadza się dobrze. Kilka przeciągnięć po skórze i jest ono rozsmarowane, w tym czasie wnika też w skórę i nie pozostawia białego śladu kosmetyku, jak to robią balsamy lub mleczka. Gdy więc dobrze je wsmarujemy to wchłania się momentalnie i od razu można się ubierać - to właśnie za to lubię masła, że nie mam wrażenia mokrej skóry, lecz nawilżonej.

Co do nawilżenia to jest tutaj kolejny ważny punkt.  Masło nawilża długotrwale. Skóra nie jest absolutnie lepka w dotyku, ale satynowo miękka i do tego w dotyku czuć delikatną powłokę kosmetyku na skórze. Nic się jednak nie klei, nie lepi, nie spływa ze skóry. Skóra jest w efekcie mięciutka, nawilżona i odżywiona. Masło będzie odczuwalne na skórze, aż do kąpieli.

Została jeszcze kwestia zapachu. Masełko pachnie świeżym kakao, pyszną czekoladką. Ale tylko przez kilka pierwszych użyć. Potem zapach kakao ucieka, staje się zwietrzały, mało zachęcający.
Minusem będzie też jego wydajność –nakładać trzeba naprawdę sporo żeby wysmarować całe ciało, więc jest to opakowanie na kilka razy, do maksymalnie kilkunastu (jeśli smarujemy nim wybrane partie ciała).+ treściwa konsystencja prawdziwego masełka
+/- zapach - kakaowy, słodki, otulający, z czasem się zmienia na mniej przyjemny
+opakowanie
 +nawilżenie - skóra po jego użyciu jest miękka i nawilżona, efekt utrzymuje się długo

-wydajność

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz