Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 18 czerwca 2017

Szampon do włosów suchych i farbowanych - zsiadłe mleko Recepty Babci Agafii


Szampon do włosów suchych i farbowanych - zsiadłe mleko Recepty Babci Agafii

Opis producenta:
Szampon na bazie mydlnicy lekarskiej z dodatkiem zsiadłego mleka, które ma doskonały wpływ na stan i wygląd włosów. Polecany jest szczególnie do codziennej pielęgnacji włosów suchych i farbowanych. Szampon doskonale regeneruje włosy suche, poddawane zabiegom stylizacyjnym z użyciem wysokich temperatur czy też środków chemicznych, takich jak farby. Nasyca włosy składnikami odżywczymi, wzmacnia ich strukturę. Włosy stają się bardziej elastycznie, wytrzymałe i mają naturalny blask.

Ode mnie:
Niby zsiadłe mleko (kojarzy się mało apetycznie), a tu taki ładny i słodki zapach szamponu prawie jak krówki czy mleko skondensowane.
Kupiłam go w promocyjnej cenie w Hebe – za około 5 zł.

Czy to była dobra inwestycja?

Szampon nie jest za rzadki, ani za gęsty. Ma biały kolor i dobrze się pieni a przyjemny zapach utrzymuje się długo na włosach.
Duża butelka jest charakterystyczna dla specyfików Agafii, a przy okazji jest bardzo poręczna i wydajna.

Szampon dobrze działa na włosy. Dokładnie je oczyszcza i pozostawia świeże. Regeneruje, bo są miękkie i nieco mniej wypadają. Nie obciąża ich, ale niestety tym samym może odrobinę za mało nawilża.

Po nałożeniu na mokre włosy delikatnie go wmasowuję i po chwili spłukuję, ponieważ gdyby mocniej go pienić na włosach może je splątać.


Warto wypróbować, po pierwsze ze względu na cenę, po drugie ze względu na korzystne działanie, a po trzecie, dlatego, że szamponów Babci Agafii i podobnych jemu jest tyle, że trzeba mieć przecież punkt odniesienia by znaleźć w przyszłości ten ideał.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz