Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 13 marca 2018

Odżywka wzmacniająca do włosów bardzo zniszczonych Goodbye Damage Fructis Garnier


Odżywka wzmacniająca do włosów bardzo zniszczonych Goodbye Damage Fructis Garnier

Od producenta:
Formuła odżywki wzmacniającej zawiera ekstrakt z olejku z owoców amli oraz keraphyll, aby naprawić uszkodzenia włosów spowodowane działaniem czynników zewnętrznych.
Nowe formuły Fructis bez parabenów zawierają wzmacniające ekstakty owocowe. Garnier stworzył wyjątkowe połączenie białek z cytryny*, witamin B3 i B6, ekstraktów z owoców i roślin o udowodnionej skuteczności, aby zaoferować Ci widocznie zdrowsze, mocniejsze włosy.

Ode mnie:
Pierwszy wyraźnie odczuwalny efekt po zastosowaniu tej odżywki to wygładzenie włosów, które dodatkowo lepiej się rozczesują. Odżywka nie obciąża włosów, sprawia że są lekkie, sypkie i błyszczące oraz miękkie i gładkie. Zapach także przyjemny. Wydajność średnia przy dłuższych włosach, wystarczy na kilkanaście zastosowań.

Działanie tej odżywki jest jak dla mnie widoczne bardziej na zewnątrz niż wewnątrz włosa. Co do wzmacniania, odbudowy i odżywienia włosów trudno to ocenić, ale wizualnie wyglądają lepiej. Jest to dobre działanie przy codziennym użytku. Jako odżywka sprawdza się dobrze, a przy oczekiwaniu na dodatkowe właściwości uważam, że trzeba by sięgnąć już po maskę - dla głębszego działania.

2 komentarze:

  1. miałam ją kiedyś i byłam zadowolona :D u mnie odżywki do włosów schodzą litrami :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam ją i dobiła końca, fajna była :)

    OdpowiedzUsuń