Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 28 lipca 2013

Ekspresowa maseczka regenerująca Repair Therapy Dove


Ekspresowa maseczka regenerująca Repair Therapy Dove to całkiem przyzwoita maseczka do włosów. Producent zapewnia, że jest to połączenie maski i odżywki w jednym dla uzyskania lepszych i bardziej efektywnych rezultatów. Kosmetyk składa się z Maski z cząsteczkami Fibre Actives oraz Odżywki z Micro Serum.

Włosy po jej użyciu stają się wygładzone, nawilżone, nie plączą się. Łuski włosów stają się bardziej domknięte. Maska odżywia włosy i sprawia, że nie są takie suche i łamliwe lecz bardziej sprężyste.
Dużym plusem jest wydajność oraz bardzo szybkie działanie - co bardzo sobie cenię. Wystarczy mała ilość na włosy (nakładam od połowy długości włosów, szczególnie na końcówki). Już po chwili od nałożenia można spłukać kosmetyk z włosów i rzeczywiście są one w dobrym stanie. Nie dzieje się im bynajmniej nic złego. Konsystencja jest gęsta i dobrze trzyma się na włosach. Zapach przyzwoity. Tubka jest wygodna, otwieranie łatwe i kosmetyk można wygodnie wyciskać. 

Niestety kosmetyki Dove do włosów (nie tylko ta maska, o szamponach napiszę już wkrótce) poprzez swoje właściwości nawilżające obciążają włosy. W efekcie konieczne jest częstsze mycie włosów lub rozważne nakładanie kosmetyków, jak właśnie w przypadku tego. Ta maska nakładana na włosy w najsuchszych, zniszczonych miejscach naprawdę pomaga. Włosy są zadbane. Dlatego jeśli z włosami występują większe problemy jak suchość,  łamliwość, szorstkość to ta maseczka przyjdzie im z pomocą. Na włosach normalnych i bardziej przetłuszczających się maska sprawdza się w swoim działaniu w poprawny sposób. 

Lubię takie maski i dokładnie nawilżające odżywki - w moim przypadku wolę nawet obciążenie kosmetykiem jeśli takie miałoby wystąpić niż puszące się, cienkie i trudne w ujarzmieniu włosy. Dla moich końcówek jak znalazł.

2 komentarze:

  1. Nie miałam jej nigdy, chociaż markę Dove darzę sentymentem. Moja znajoma używa z tej serii szampon i odżywkę, uważa że to najlepsze produkty do włosów.

    OdpowiedzUsuń
  2. też nie miałam tej maseczki, ale planuje ją wypróbować, bo zadowolona jestem z produktów tej formy :)

    OdpowiedzUsuń