Łączna liczba wyświetleń

środa, 19 lutego 2014

Kremy do rąk Lirene


Dwa rewelacyjne kremy dopasowane w zależności od potrzeb: niebieski nawilżający i czerwony odżywczy.

Nawilżający krem do rąk jest nieco bardziej tłusty i przeznaczony do skóry odwodnionej. Troszkę dłużej i wyraźniej czuć po nim na skórze natłuszczenie. Ale jest to efekt bardzo przyjemny, dłonie są dokładnie nawilżone, ale nie lepkie. Mimo gęstszej wersji wchłania się bardzo szybko i nawilża na dłuższy czas. Koi nawet mocno wysuszoną skórę.

Witaminowy krem do rąk jest ciut lżejszy od nawilżającego, jednakże równie dobrze nawilża dłonie, aczkolwiek nie ma takiego dogłębnego nawilżania. Ten krem jest także trochę rzadszy. Skóra po nim jest sprężysta. Już po chwili od wsmarowania nie czuć tego kremu na dłoniach. Nie oznacza to jednak, że krem nie działa, wręcz przeciwnie, dłonie ładnie się świecą, suche partie są odżywione.

Oba kremy są w tubkach 75 ml, czyli troszkę mniej niż standardowe. Oba jednak świetne, mają doskonałe działanie i rewelacyjny zapach. Lubię je używać właśnie ze względu na miły, niecodzienny zapach i szybkość wchłaniania się. Już po chwili moje dłonie z suchych i szorstkich zmieniają się w mięciutkie i wygładzone.
Koszt tego kremu to około 6 zł za tubkę, mi udało się kupić je jakiś czas temu w promocji, ale są warte każdej złotówki.

1 komentarz:

  1. Miałam okazję używać tego kremu witaminowego, bardzo podobał mi się jego zapach ;)

    OdpowiedzUsuń