Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 12 kwietnia 2018

Wygładzająca odżywka z keratyną Brazilian Keratin Therapy Organix


Wygładzająca odżywka z keratyną  Brazilian Keratin Therapy Organix

Od producenta:
Odżywka oparta na bazie składników aktywnych. Połączenie oleju kokosowego oraz protein keratyny wzmacnia i odżywia włosy. Dodatkowo olej z awokado oraz masło kakaowe wygładzają strukturę włosów oraz dodają im blasku. Nie zawiera siarczanów i sztucznych zmiękczaczy.

Ode mnie:
Odżywka w kolorze mlecznej gęstej czekolady o bardzo przyjemnym zapachu masła kakaowego. Taka konsystencja sprawia, że odżywka jest wydajna, a słodkawy zapach wyczuwalny także po umyciu włosów.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim dobry skład tego produktu wolny od SLS i zawartość oleju kokosowego oraz z awokado. Odżywka jest mocno proteinowa, dzięki zawartości keratyny, więc dobrze domyka łuski przy włosach wysokoporowatych czy zniszczonych.

Nawilża i odżywia włosy jak należy. Po umyciu i wysuszeniu są miękkie i błyszczące. Nie obciąża włosów i nie przyspiesza ich przetłuszczania.

Podsumowując -  odżywka świetna do regeneracji włosów i podtrzymania ich w dobrej kondycji.
Ze względu na to, że jest gęsta i mocno odżywcza można ją także nałożyć pod czepek i trzymać nieco dłużej, włosy z pewnością za taki zabieg odwdzięczą się nienagannym wyglądem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz