Łączna liczba wyświetleń

sobota, 26 stycznia 2013

Cera gładka jak Alabaster


Dermika Maseczka superwygładzająca z enzymami Alabaster


Maseczka enzymatyczna do każdego typu cery, łącznie z wrażliwą i naczynkową. Odświeża, odnawia i wygładza powierzchnię skóry, nadając jej młodzieńczą świeżość. Zwęża pory, poprawia koloryt cery.
Maseczkę należy nakładać na oczyszczoną twarz. Zmyć po około 10 minutach masując mokrymi palcami przez kilka minut. Zmyć całości i nałożyć krem pielęgnacyjny.


To bardzo delikatna maseczka. Od razu po nałożeniu czuć wyraźne nawilżenie. Ma przyjemny zapach. Pojemność czyli 10 ml wystarcza na więcej niż jedną aplikację, w zależności od tego ile nałożymy. Przy nakładaniu ma formę gęstego kremu, gdy zasycha nie tworzy "skorupki" tylko staje się jakby mniej mokra.
Po zmyciu cera rzeczywiście jest wygładzona, ujednolicona, zmatowiona i miła w dotyku. Plus także za to, że przyjemny zapach maseczki utrzymuje się po zmyciu. Całkiem przyjemny produkt.

Maseczkę testowałam dzięki Malince z Malinowego Klubu :)


3 komentarze:

  1. Bardzo lubię maseczki tej firmy ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Alabaster Dermiki to moja ulubiona maseczka. Nakładam ją zamiast kremu na noc, dość dużą ilość niech sie spokojnie wchłania, Rano skóra jest zupełnie innej jakości.

    OdpowiedzUsuń