Łączna liczba wyświetleń

środa, 6 marca 2013

Acne Stop w użyciu

Jakiś czas już używam kremo-żelu Acne-Stop i pora podzielić się dotychczasowymi wrażeniami.


Czy tym razem uda się pokonać trądzik?

Kilka słów o produkcie Acne-Stop...
Konsystencja jest rzeczywiście kremowo-żelowa. Produkt ma postać kremu, ale o bardzo zbitej i elastycznej konsystencji, co przy rozprowadzaniu daje żelową formułę. Po dokładnym wsmarowaniu nabiera przezroczystego koloru i tworzy lekką aktywną warstwę. 
Zapach jest dosyć intensywny i chemiczny. W miarę używania przyzwyczaiłam się do niego i nie było z tym kłopotu, drażniący był tylko na początku.A teraz kilka słów o działaniu...
Krem jest dość silnie działający. Świetnie matowi cerę, już po kilku razach widać efekty w postaci matowej cery i nieznacznej redukcji trądziku. Żeby uzyskać widoczniejszą redukcję trądziku pewnie trzeba go stosować dobrych kilka miesięcy. 
Jak się okazało po regularnym stosowaniu kremo-żelu na całą twarz o tak silnych składnikach nie jest dla mnie niestety wskazane. Kremo-żel (jak wiele innych produktów leczniczych na trądzik) okazał się dla mojej, choć trądzikowej i tłustej cery, za silny. Bo oprócz tego, że doskwiera mi trądzik mam cerę bardzo wrażliwą i delikatną. Na tym etapie zawsze wszelkie kuracje od dermatologów zawodziły, bo zbyt mocno ingerowały w moją skórę. Efekt zamiast być przeciwtrądzikowy był wysuszający.
Teraz kremo-żel Acne-Stop stosuję punktowo (do takiego stosowania także jest jak najbardziej przeznaczony) i jest o wiele lepiej. Silne skoncentrowanie produktu na samego pryszcza jest skuteczniejsze i bardziej wydajne. Krem działa tam gdzie musi, nakładam go sporą warstwę i bardzo powoli obserwuję pozytywne zmiany. Oby tak dalej ;)


1 komentarz:

 1. Υοur article proѵides pгoven
  beneficial tο us. It’s extrеmelу
  uѕeful and уou are obviously extrеmеly κnowledgeаblе in this rеgion.
  You pоssess expoѕed my ѕight to be able tο diffеrent thoughtѕ about this subjеct mattег uѕіng intriquing, notable
  and reliablе сontent.
  My website - buy Valium

  OdpowiedzUsuń