Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 12 marca 2013

MINERALNE CIENIE DO POWIEK Chocolate mousse FM - recenzja


Moim ostatnim nabytkiem jest kilka kosmetyków marki FM. Nigdy wcześniej nie kupowałam tam kosmetyków kolorowych, więc postanowiłam wypróbować kilka rzeczy.Dzisiaj opiszę Mineralne cienie po powiek Chocolate Mousse - trio od beżu przez ciepły brąz po intensywny i czekoladowy brąz. Wszystkie trzy kolory są bardzo ładne. Jakość jak przystało na cienie mineralne wysoka. Cienie prasowane to 10 g uroczych kolorów w cenie 26,95 zł.


Cienie są bardzo jedwabiste, zawierają dużo pigmentu, dzięki czemu bardzo łatwo się je nakłada i dają perłowe wykończenie. Możliwości kolorystyczne od jasnych barw po ciemne pozwalają bawić się kolorami  i dowolnie cieniować oczy, tworzyć prawdziwie czekoladowy mus na powiekach. Trwałość jest całkiem przystępna, przez pierwszych kila godzin trzymają się nienagannie. Po kilku następnych godzinach kolory mogą się nieco zmieszać, ale pigmenty pozostają wyraziste.
Kolory godne wypróbowania oraz absolutny must have w każdej kosmetyczce. Zestawienie idealne do delikatnego makijażu jak i na wieczorowe wyjście, a w połączeniu z kredką do oczu w innym odcieniu daje rewelacyjny makijaż. Każdego dnia te same cienie można wykorzystać zupełnie inaczej.

Poniżej mój makijaż - niestety aparat znów nie uchwycił kolorów tak jak powinien. Efekt na żywo był zdecydowanie intensywniejszy i wyrazisty. Szkoda, że tego nie widać, bo makijaż wyszedł bardzo ładny :)
Wewnętrzny kącik oka - mineralny sypki cień do powiek Vintage Gold FM
Zewnętrzny kącik oka - ciemny kolor z palety cienia Chocolate Mousse FM
Środek powieki - beżowy odcień z Chocolate Mousse FM
Dolna powieka - jasny brąz Chocolate Mousse FM
Linia wodna i linia rzęs - Automatyczna kredka do oczu Dark Blue FM
Tusz do rzęs - 2000 Calorie Max FactorBrak komentarzy:

Prześlij komentarz