Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 9 września 2013

Dzień Urody i nowa współpraca

Czy wiecie, że obchodzimy dziś Międzynarodowy Dzień Urody?
9 września to dzień poświęcony specjalnie urodzie. A skoro mamy święto to trzeba wygospodarować trochę czasu tylko dla siebie. Jeśli zwlekacie ze zrobieniem manicure, peelingiem, czy długą kąpielą w wannie to dziś świętujemy i kosmetyki idą w ruch. Poeksperymentujmy z nowym makijażem czy wzorkiem na paznokcie, odważmy się użyć intensywnej pomadki lub zróbmy zakupy. Ja kupiłam sobie dziś nową wodę toaletową :)

Zabieram się także za testowanie nowej porcji kosmetyków kolorowych. Od drogerii ezebra.pl dostałam  kilka kosmetyków do makijażu.W przesyłce znalazł się cień marki Bourjois, flamaster do ust NYC, kredka do oczy NYC oraz korektor Miss Sporty.


Na stronie internetowej drogerii jest naprawdę spory wybór, niezłe rabaty i niskie koszty wysyłki. Warto przejrzeć tamtejszy asortyment, bo do wyboru jest wiele marek i wiele sprawdzonych kosmetyków. Sama chętnie sięgam po sprawdzone kosmetyki, zwłaszcza w kolorówce, toteż miło mi, że przed jakimkolwiek zakupem zapoznam się co nieco z tymi kosmetykami, które oferuje zebra.pl.
Szczerze przyznam, że drogerie internetowe coraz bardziej mnie do siebie przekonują. E-zebrę podglądam od jakiegoś czasu, teraz będę częściej. 


2 komentarze:

  1. Nie znam tej drogerii, ale zajrzę na ich stronę :) Czekam na recenzje kosmetyków :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiedziałam, że wczoraj był taki ważny dzień ;)

    OdpowiedzUsuń