Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 29 grudnia 2013

Lakier przepuszczający powietrze Air Flow Lotus Effect Bell


Lakier dotleniający paznokcie? Tego jeszcze nie było.
Jednak ta informacja za wiele mi nie mówiła. Producent tak opisuje nową formułę:

"Rewolucyjna formula lakieru skutecznie opiera się na działaniu wody tak jak kwiat lotosu, którego liście pokryte są woskowym nalotem.
Lakier gwarantuje super kryjący efekt i głęboki kolor już przy pierwszej aplikacji
Lakier nie zakleja płytki paznokcia i umożliwia paznokciom "oddychanie" pod płaszczem koloru. Zaawansowana technologicznie formula lakieru pozwala na swobodną wymianę cząsteczek tlenu.
Lakier charakteryzuje się przedłużoną trwałością, dzięki zastosowaniu wielu wysokiej jakości polimerów. Tworzą one specjalną, wysoce odporną na działanie wody powłokę, która `odpycha` cząsteczki wody i jest bardziej odporna na ścieranie".


Lakier rzeczywiście doskonale kryje już z pierwszą warstwą, a dwie dają piękny kolor. W przypadku złotego koloru efekt złociście mieniących się drobinek jest bardzo ładny. Lakier wygląda "bogato" na paznokciach. Jest to dla mnie świetne rozwiązanie do podkreślenia świątecznego lub noworocznego wyglądu.


Lakier wygodnie się rozprowadza na płytce, dość szybko schnie i jest całkiem trwały.
Myślałam, że lakier o takiej dość gęstej i pełnej drobinek konsystencji będzie koszmarny do zmywania, ale nie ma tu większego problemu.
Kupiony w Biedronce za 5,99 zł i jest tam całkiem spora i nowa kolekcja tych lakierów. Jak nie zapomnę to się jeszcze na jakiś skuszę ;)

Przedstawię jeszcze uroczy dodatek do takiego lakieru - zestaw pierścionków Arlene z Avon (z katalogu 2/2014) za 24,99 zł.* Nie zezwalam na kopiowanie moich zdjęć.

1 komentarz:

  1. Lubię te lakiery, mam z poprzedniej gazetki z B ;))
    Złotko mam z Wibo, ale ten też fajny, no i pierścionki ciekawe, szkoda, że nie srebrne ;))

    OdpowiedzUsuń