Łączna liczba wyświetleń

środa, 6 lutego 2013

Peeling& maska/serum do rąk Eveline Cosmetics

Bardzo długo szukałam tego produktu, aż w końcu znalazłam. Nie miałam nigdy jakichś specjalnych problemów z szorstkimi dłońmi, ale chciałam potraktować je specjalnie, tym bardziej teraz zimą, kiedy zdarza mi się często skrobać szyby auta na mrozie (brrr).


Postanowiłam poświecić więc tym razem te kilka minut więcej dla pięknych dłoni i wybrałam sobie do tego celu Profesjonalny peeling do rąk & Profesjonalna maska-serum do rąk Eveline Cosmetics.

I etap: Peeling - drobny peeling bardzo miło było wmasowywać w ręce, dawał on efekt przyjemnego masażu. Trzeba jednak uważać z wmasowywaniem go w skórę, ponieważ jest rzeczywiście drobny, a w miarę masowania wciera się i staje coraz suchszy, co powoduje, że delikatna skóra, zwłaszcza na kostkach, staje się zaczerwieniona. Producent zaleca wmasowywać peeling kilka minut, ale wydaje mi się, że na ten etap wystarczy dosłownie chwila intensywniejszego masażu i efekt będzie przystępniejszy. Peeling jest niepozorny, ale dokładnie ściera naskórek.II etap: Maska-serum -  jeszcze przyjemniejszy moment. Po peelingu, który złuszczył naskórek czas na głęboką regenerację. Maska-serum przynosi ukojenie, wyszorowane ręce dostają dawkę gęstego, głęboko wnikającego kremu o bardzo ładnym zapachu. Maskę należy trzymać na dłoniach, aż do wniknięcia w skórę, a resztę wsmarować. Chętnie zamieniłabym tę maskę jako krem do rąk do codziennego użytku, bo ma nieco bardziej skoncentrowane działanie niż zwykły krem. Dłonie po niej pozostały miękkie, gładkie, nawilżone, zadbane i pachnące.

Podsumowanie: fajny duet. Peeling nieco ostry, więc trzeba uważać. Maska-serum o ładnym zapachu i dobrze nawilżająca. Zestaw do odświeżenia dłoni i nadania im gładkości.

3 komentarze:

  1. Ja miałam taki duet ale z Perfecty :) Też byłam zadowolona :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też miałam z Perfecty, nawet ostatnio o nim pisałam:) Też mi się spodobał:)

    OdpowiedzUsuń
  3. nie miałam ale zaciekawił mnie ten duecik!:)

    OdpowiedzUsuń