Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 13 listopada 2012

Krem L'oreal Nutri Gold - recenzja


Nawilżająca terapia odżywcza na dzień Nutri Gold od Loreal zawiera miodowy eliksir, który nawilża głęboko skórę. Jest to nawilżanie na wysokim poziomie - skóra od razu staje się nawilżona, gładka, sprężysta, nie ma mowy o wysuszonych partiach. Najbardziej cieszy mnie to, że wszelkie suche skórki odstające i straszące na twarzy znikają (może nie całkowicie, ale już nie są tak widoczne).
Krem ma bardzo przyjemny, "luksusowy" zapach.
Konsystencja nie jest zbyt mocno tłusta, więc po chwili od wsmarowania w twarz (nawet na tłustej) nie świeci się jakoś tragicznie. Miałam do czynienia z gorszymi kremami, które miały matować, a dawały efekt jeszcze gorszego świecenia, wiec ten jako krem przeznaczony do nawilżania, a nie matowienia i tak wypada dobrze.
Krem szybko się wchłania, ale rozsmarowuje się tak jak mu się podoba. Czasami gdy nałożymy za dużo kremu przy krańcach twarzy podczas smarowania delikatnie się "wałkuje" w postaci nadmiaru kremu. Trzeba wtedy te "wałeczki" usunąć albo dobrze rozsmarować. To były jedyny taki minus tego kremu.
Nawilża tak, jak obiecywano, jest przyjemny w użyciu, poprawia wygląd skóry przesuszonej i zmęczonej dodając jej sprężystości, dobrze regeneruje.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz