Łączna liczba wyświetleń

sobota, 22 czerwca 2013

Antyperspirant pielęgnujący w aerozolu Original Dove


Standardowy i klasyczny zapach Dove zamknięty w aerozolu o właściwościach antyperspiracyjnych. Spraye bardzo lubię, chwila rozpylenia i już antyperspirant jest na swoim miejscu. Sucha forma sprawia, że lepiej się czuję, nie czekam aż kosmetyk wyschnie. Zapach jest bardzo klasyczny, wyraźny i dość długo się utrzymuje.
Duży plus za to, że nie podrażnia skóry po goleniu i nie zawiera alkoholu. Dezodorant jest bezpieczny i delikatny.
No i najważniejsza kwestia - ochrona przed poceniem. U mnie było z tym różnie, to też zależy od temperatury na zewnątrz i intensywności dnia. Są takie dni kiedy pocę się bardziej, a w inne mniej.  Jednakże w różnych sytuacjach dezodorant przede wszystkim chroni prze mokrymi plamami pod pachami i jest dosyć skuteczny. Nie niweluje całkowicie zapachu potu, ale dzięki wyraźnemu zapachowi dezodorantu przykry zapach nie jest szczególnie wyczuwalny.
Kiedy po prostu wiemy, że czeka nas więcej zadań w ciągu dnia, kiedy to możemy się bardziej spocić wystarczy mieć ze sobą dezodorant i ponownie go użyć dla lepszego efektu.
Dezodorant spisał się całkiem dobrze. Niegdyś w okresie letnim zdarzało mi się mieć mokre plamy pod pachami po kilku minutach od użycia dezodorantu i założenia bluzki. To było bardzo uciążliwe. Jakby dezodorant w ogóle nie działał na moją skórę. Całe szczecie są produkty, których użycie daje ten komfort, że nie trzeba się martwic o plamy i zapachy.


Dziś testowałam Antyperspirant pielęgnujący w aerozolu Original Dove bardzo intensywnie. Godzina jazdy rowerem przy dwudziestu siedmiu stopniach i z przyjemnym powiewem wiatru. Zdążyłam już ochłonąć, a pod pachami suchutko i czyściutko.

2 komentarze:

  1. Lubię deo Dove :) mam teraz rodzaj SILK.

    OdpowiedzUsuń
  2. ja od jakiegoś czasu używam dezodorantu w kulce, wszelkie spraye mnie podrażniały :( fakt, Dove nie próbowałam, więc pora to nadrobić :)

    OdpowiedzUsuń