Łączna liczba wyświetleń

sobota, 29 czerwca 2013

Kolagenowa kąpiel do skórek i paznokci z żeńszeń BingoSpa


Odrobina niebieskiego proszku i błękitna laguna dla pazurków gotowa. Takim to dobrze... aromatyczna kąpiel i kilkuminutowe moczenie sprawia, że wyglądają na błyszczące, czyściutkie i zadbane - zarówno płytki, ale także skórki i paluszki.

Kolagenowa kąpiel do skórek i paznokci ułatwia usuwanie skórek i ich pielęgnację, pozwala pozbyć się resztek lakieru i przebarwień z nim związanych. Paznokcie stają się oczyszczone i odżywione.
Zapach ma troszkę chemiczny i chlorkowy, ale jest to zabieg bardzo przyjemny i warto poświecić tych kilka chwil na porządny manicure od podstaw.
Odmładzający, rewitalizujący i naprawczy żeń-szeń wchodzący w skład niebieksiego proszku pomoże paznokciom nabrać pięknego wyglądu.


Produkt jest bardzo wydajny i ekonomiczny wystarczy około jednej łyżeczki na przygotowanie wodnej kąpieli, a że całość ma 300g i kosztuje zaledwie 14 zł to moczenie pazurków wyjdzie nam niejedno.

Na lato (i nie tylko) jest to także idealna kąpiel dla stóp przed zabiegiem pedicure. Idealnie zmiękczy otarcia, złagodzi odciski i pęcherze oraz ułatwi porachunki z twardymi piętami. Wersja na zimo będzie też ukojeniem dla spuchniętych od gorąca stóp i zmęczonych nóg.

Nigdy wcześniej nie korzystałam z produktów do kąpieli paznokci i skórek, dlatego wybrałam właśnie ten specyfik od BignoSpa. Było warto, bo niby nic, takie zwykłe moczenie, ale za to pełne relaksu, a i poprawia stan paznokci, a skóra staje się błyszcząca i mięciutka.

1 komentarz:

  1. Wiele raz o niej myślałam ale jakoś do mnie nie przemawia, wolę wodę z mydełkiem lub solą do kąpieli.

    OdpowiedzUsuń