Łączna liczba wyświetleń

środa, 19 czerwca 2013

Miss Sporty Metal Fusion lakier do paznokci 020

W lakierach uwielbiam ich niebanalne kolory i efekty jakie dają. Dlatego w mojej kolekcji nie mogło zabraknąć opalizującego i metalicznego, a raczej perłowego koloru Miss Sporty Metal Fusion. Wybrałam odcień 020, bo był najbardziej neutralny i najjaśniejszy.


Odcień w buteleczce ma mało wspólnego z lakierem na paznokciach. Kolor jest dość transparentny i prześwitujący, więc należy użyć co najmniej 2 warstw lakieru, aby pokryć paznokcie. W przypadku tego koloru nie należy kierować się tym, że uzyskamy intensywny fiolet czy niebieski.


Odcień lakieru zmienia się niczym kameleon na paznokciach pod względem światła. Bazowo kolor wygląda niczym wrzosowy róż odbijający się jasnym metalicznym kolorem. Dopiero po bliższym przyjrzeniu widać niebieskie, odrobinę zielone i złote jak i srebrne refleksy.


Lakier ma wygodny pędzelek i dobrze się nim maluje. Trwałość i wysychanie lakieru standardowe. Trzy warstwy dają dobre pokrycie. Lakier z pewnością na tle innych jest bardzo intrygujący. Bardzo ładnie wygląda i przykuwa uwagę swoim metalicznym połyskiem jak i zmianą barw.
Koszt lakieru to 8,49 zł.

1 komentarz:

  1. Zaskoczył mnie jego jasny kolor na paznokciu, w buteleczce sprawia inne wrażenie.

    OdpowiedzUsuń