Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 20 maja 2013

Peeling gruboziarnisty Perfecta Dax Cosmetics


Peeling gruboziarnisty z minerałami morskimi i drobinkami orzecha do cery tłustej i mieszanej o właściwościach wygładzających z serii Perfecta od Dax Cosmetics.

Ta malutka saszetka 10 ml za niecałe 3 zł wpadła mi ostatnio w ręce w Rossmannie. Kupiłam też peeling Bielendy z efektem mikrodermabrazji diamentowej w saszetce, ale o niej inny razem.

Peeling, co by tutaj dużo nie mówić, bardzo dobry. Ładnie pachnie i dość nietypowo. Jest rzeczywiście gruboziarnisty i dość ostry, ale dzięki temu wystarczy tylko przez chwilę rozcierać go na twarzy. Mimo tego, że jest "wyrazisty" nie podrażnia skóry ani jej nie wysusza. Efekty daje rewelacyjne: twarz oczyszczona, wygładzona, równomierna, gładziutka.

Dopiero po zakupie poczytałam o nim i okazało się, że jest też wersja w tubce. Jak tylko znajdę go w sklepie to od razu kupuję. Te uczucie jest tego warte, a taka saszetka, choć wydajna, to dla mnie zdecydowanie za mało. Polecam jednak osobom, które nie mogą się zdecydować lub chcą na początek wypróbować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz