Łączna liczba wyświetleń

środa, 1 maja 2013

RevitaLash w trosce o rzęsy

Przyznaję, moje rzęsy są krótkie, słabe, często wypadają i stawiają wielkie wyzwania każdej maskarze i tuszowi do rzęs  Wyczarować spektakularne spojrzenie z takich krótkich i dość jasnych rzęsek jest bardzo trudno.
Ostatnio zafundowałam im hennę, niestety efekt był ledwo dostrzegalny, bo moje "firanki" do pokaźnych nie należą.
Do tajnych narzędzi upiększających dołączyła też zalotka. Jakkolwiek zalotnie miałaby podkręcać, to u mnie właściwie nie ma czego. A krótkie rzęsy sprawiają, że jeszcze bardziej się o nie boje - że się połamią, wypadną lub przytrzasną.
Pogodziłam się z moim losem i postanowiłam ratować się tuszami. Jeszcze gdzieś tam jawi się alternatywa w postaci sztucznych rzęs, ale te przyklejanie i odklejanie jakoś mi się nie widzi.
Zastanawiałam się też nad zagęszczaniem rzęs metodą 1:1, tylko że zabieg ten troszkę kosztuje, a rzęsy trzeba uzupełniać co jakiś czas, co jest kolejnym kosztem. Do tego doklejone rzęsy mogą obciążać naturalne, wypadać i tworzyć "prześwity" czyli nierównomiernie umiejscowione rzęsy, jeśli w porę nie odwiedzimy pani kosmetyczki.

Do produktów, które mogą coś zmienić w mojej urodzie, a przede wszystkim wydobyć ją i poprawić zawsze podchodzę z entuzjazmem i nadzieją.


Z taką nadzieją moim rzęsom przychodzi RevitaLash Advanced, którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Plazanet Revitalash Polska.
Jest to odżywka stymulująca wzrost rzęs, która swoje efekty dawać ma już po 3 tygodniach od stosowania. Produkt został przebadany wielokrotnie pod różnym kątem (klinicznie, dermatologicznie, alergologicznie i oftalmologicznie) i jest bezpieczny w użyciu. Warto dodać, że dedykowany jest także osobom po chemioterapii.  To tutaj zrodziła się idea tego produktu i zaczyna jego historia. Recepturę Revitalash opracował doktor Brinkenhoff dla swojej żony, która walczyła z rakiem piersi.
Stąd też produkt Revitalash rekomendowany jest przez Amazonki oraz promuje akcję "Zdrowy Nawyk - Zdrowe Piersi". Pamiętajcie kobietki, warto się badać w każdej chwili i w każdym wieku! Profilaktyka jest przecież najważniejsza.


Kosmetyk RevitaLash zyskał szerokie uznanie w branży oraz wśród wielu kobiet jak i gwiazd.

Do moich testów otrzymałam 1 ml produktu, który powinien wystarczyć na około miesiąc kuracji. Produkty pełnowartościowe to 2 ml oraz 3,5 ml, które zapewniają, wg danych producenta, skuteczną rewitalizację rzęs.Więcej informacji tutaj: http://www.plazanet.pl/sklep/ oraz na http://www.revitalash.com.pl/index.php

Za jakiś czas spodziewajcie się raportu z moich obserwacji i testowania odżywki do rzęs RevitaLash Advanced. Wyzwanie jest, ponieważ jak pisałam mam słabe i krótkie rzęsy, dlatego efekt przed i po kuracji powinien być widoczny.
Pozdrawiam i dbajmy o siebie :)

5 komentarzy:

 1. jestem bardzo ciekawa jak się spisze:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekamy na raporty zatem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Och...nie mogę się doczekać jak sie u Ciebie sprawdzi :) Od kilku miesięcy biję się z myślami czy go kupić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Będę czekała na recenzję tego produktu. Dużo o nim czytałam i niby działa przyspieszając wzrost rzęs, ale przez to powoduje też szybsze ich wypadania bo od spodu starą rzęsę wypycha nowa i wizualnie podobno to może dziwnie wyglądać jak część rzęs jest króciutka, a część długa. Ale będę wyczekiwała Twojej opinii :)

  OdpowiedzUsuń
 5. You might be qualified for a complimentary $1,000 Amazon Gift Card.

  OdpowiedzUsuń