Łączna liczba wyświetleń

sobota, 27 października 2012

Pantene Natur Fusion szampon i odżywka - recenzja

Pantene Pro-V Nature Fusion - seria kosmetyków mająca zapewnić włosom moc i blask, dzięki zawartości wyciągów z kwiatów Cassia.

Pantene Pro-V Nature Fusion Szampon Do Włosów 400 ml 
Szampon dobrze się pieni, dzięki czemu tworzy delikatną pianę myjącą włosy. Zapach jest przyjemny. Włosy po użyciu tego szamponu nie są jakoś strasznie splątane, co jest plusem. Czy lśnią i są mocniejsze? Ciężko ocenić, być może są "podbudowane" i zregenerowane, ale niestety kosztem obciążenia włosów i przyspieszenia ich przetłuszczania. Używam go raz na jakiś czas (na przemian z innym szamponem) i wówczas obciążenie włosów nie jest tak intensywne.


Pantene Pro-V Nature Fusion Odżywka Do Włosów 200 ml 
Zapach identycznie jak w przypadku szamponu jest delikatny i przyjemny. Odżywka ma dobrą konsystencję, która nie spływała z włosów. Jest w sam raz, nie za gęsta i nie za rzadka. Po zmyciu włosy są wygładzone, nawilżone (być może nawet trochę za dużo, co je obciąża i przyspiesza przetłuszczanie).Wzmocnienie i blask pozostawiam bez poparcia, ponieważ nie zauważyłam tego. 


Podsumowanie: Pantene Nature Fusion to ogółem kosmetyki na 3,5. Odpowiadają codziennej pielęgnacji, nie podrażniają skóry, ładnie pachną, dobrze nawilżają (sprawdzą się więc bardziej do włosów zniszczonych i suchych niż do przetłuszczających się). Nie spowodowały u mnie łupieżu, co zdarzało się innym szamponom od Pantene. Jednak wzmocnienia i blasku tak łatwo tutaj nie znajdziemy, prędzej nawilżenie i wygładzenie. Ot, taka standardowa pielęgnacja bez efektów specjalnych.
P.S. Zmienione opakowania wyglądają dużo lepiej i są wygodne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz