Łączna liczba wyświetleń

środa, 24 października 2012

Box'y z kosmetykami - przegląd

Boxy zawojowały polski rynek kosmetyczny. Kilka drobiazgów, pełnowartościowych kosmetyków znanych i cenionych marek w pięknym pudełeczku, którego zawartość owiana jest tajemnicą i stanowi wielką niespodziankę dla zamawiającej. Brzmi idealnie...
Koszty takich pudełeczek to zazwyczaj około 50 zł. Czy jest to wydatek wart swojej ceny?
Sama mam zamiar dokładnie przyjrzeć się ofertom i zamówić sobie takie pudełeczko na grudzień jako prezent dla samej siebie ;)

Box of Beauty od Douglas
Kosmetyki w pudełeczku od Douglas'a dostępne są tylko w zamówieniu przez internet. Pudełko zawiera 1 pełnowartościowy kosmetyk i 4 mini produkty. Wszystkie produkty są "ujawnione" więc widzimy co kupujemy. Oferta jest jednak ograniczona! Na chwilę obecną październikowe pudełka są wyprzedane. Pozostaje czekać na edycję listopadową.
Koszt: 40 zł + koszty wysyłki (13,50 zł)Adorebox
W skład Adorebox wchodzi 4-5 mini kosmetyków, próbek lub/i wartościowy produkt, które stanowią niespodziankę. To najnowszy program pudełkowy na tle innych, ale warto zajrzeć i tam w poszukiwaniu wymarzonego zestawu. Ponadto program oferuje zbieranie punktów w postaci złotych piękna.
Zapraszam tutaj: http://www.odkrywajpiekno.pl/pl/affiliate/visit/index/id/Bj4ZVqynBT1vS0lCFAkXPlgZ/
Koszt: 54 zł (wysyłka 0 zł)


Glossybox
Kolejna oferta z pięcioma miniaturkami kosmetyków dostarczanych raz na miesiąc do domu. Propozycja kosmetyczna jest jawna. Kosmetyki miesiąca ukazane są w Glossyboxie i można je wizualnie zobaczyć przed zamówieniem, ale nic do końca nie jest pewne co otrzymamy.
Koszt: 49 zł (wysyłka 0 zł)


5 produktów z dokładnym opisem, dzięki któremu dokładnie możemy sprawdzić czy kosmetyki będą idealne własnie dla nas. Co miesiąc inny repertuar i szansa na poznanie nowych kosmetyków, a jeśli przegapiłyśmy wcześniejsze pudełka lub spodobała nam się zawartość możemy zamówić je ponownie. Szeroka forma zdobywania punktów, by pudełeczka otrzymać za darmo. To chyba najbardziej rozreklamowana strona z pudełeczkami.
Mi osobiście nie udało się jeszcze nazbierać punktów na żadne pudełko, jeśli zatem macie ochotę na dołączenie do posiadaczek ShinyBox zapraszam przez mój link:
http://shinybox.pl/?ref=0ec3a02
Koszt: 49 zł (wysyłka 0 zł)


Jest w czym wybierać  Pozostaje tylko uważnie śledzić co miesiąc zawartości pudełek lub dać się ponieść niespodziance i zamówić wybrany/wybrane pudełeczka i sprawić sobie kosmetyczną przyjemność.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz